ABI-Security sp. z o.o.
O nasSzkoleniaAudityOprogramowanie dla firmUsługi dla szkółOutsourcing ITProjekty Unijne
ISO/IEC 27001
ISO/IEC 20000
ISO 14001
ZKP
HACCP
ISO 9001

System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001

Międzynarodowa norma ISO 9001 stanowi podstawę do opracowania, wdrożenia i certyfikacji systemów zarządzania jakością. Wynika bezpośrednio z pojęcia jakości i zawiera wymagania dla systemu zarządzania jakością mającego zastosowanie dla każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości i rodzaju, która potrzebuje wykazać zdolność do ciągłego dostarczania wyrobów zgodnych z wymaganiami klienta i mających zastosowanie przepisów oraz dążącej do zwiększenia zadowolenia klienta.

Z tego powodu przedsiębiorstwa, bez względu na swoją wielkość, muszą szukać sposobów tworzenia nowych dziedzin działalności, zachowując dotychczas istniejące oraz czynić je bardziej wydajnymi i efektywnymi.

Wdrażanie systemów zarządzania jakością jest coraz bardziej popularną i skuteczną metodą osiągania wytyczonych celów. Przedsiębiorstwa dochodzą do wniosku, że systemy jakości nie tylko polepszają ogólną rentowność, ale znacznie umacniają ich pozycję na rynku i zwiększają zaufanie Klientów. Opracowanie i skuteczne wdrożenie systemu jakości jest uzależnione od doświadczenia konsultantów i zaangażowania pracowników. Może oznaczać olbrzymie i długoterminowe korzyści dla Państwa firmy i Waszych Klientów.

Korzyści z wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością:

·         podniesienie prestiżu na rynku lokalnym i krajowym,

·         zwiększenie przewagi konkurencyjnej organizacji na rynku,

·         spełnienie coraz częściej występujących w prawodawstwie wymagań w tym zakresie, wymagań obecnych i potencjalnych Klientów organizacji,

·         zapewnienie systemowego zarządzania zasobami, wiedzą oraz obsługą Klienta,

·         zapewnienie standardów związanych z jakością obsługi Klienta w wyniku poprawnie funkcjonującego systemu zarządzania jakością,

·         zagwarantowanie procesu ciągłego doskonalenia działalności,

·         zapewnienie sprawnego przepływu informacji o zadaniach i ich realizacji

·         wdrożony standard podnosi wiarygodność organizacji w oczach klientów i inwestorów.

 


 
O nas
Wdrażanie systemów
Szkolenia
Audity
Oprogramowanie dla firm
Usługi dla szkół
Outsourcing IT
Projekty Unijne