ABI-Security sp. z o.o.
Wdrażanie systemówSzkoleniaAudityOprogramowanie dla firmUsługi dla szkółOutsourcing ITProjekty Unijne
News
Nasi klienci
Nasz zespół
Oferty pracy
Kontakt
O nas

 

 

 
ABI-SECURITY sp. z o.o.

 

Abi-Security Sp. z o.o. istnieje od 2008 roku. Od początku swojej działalności związana jest z branżą IT. Kieruje swoje usługi przede wszystkim do Klienta biznesowego. Jako ciągle młoda i prężnie rozwijająca się firma stała się liderem na rynku lokalnym. Klientami Abi-Security Sp. z o.o. są:

·         Kopalnie,

·         Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej,

·         Jednostki Samorządu Terytorialnego,

·         Spółki zajmujące się produkcją i dystrybucją Energii oraz Wody,

·         Międzynarodowy Port Lotniczy.


Od 2009 roku Abi-Security sp. z o.o. z powodzeniem rozwija i wdraża systemy finansowo-księgowe oraz systemy sprzedażowe dla Klientów branżowych.

Celem spółki jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych wspierających biznes. Traktowanie każdego zlecenia indywidualnie pozwala lepiej zrozumieć procesy biznesowe Klienta a tym samym zaproponować rozwiązania informatyczne, które wyeliminuje istniejące problemy.

Wiedza informatyczna, doświadczenie oraz zdolności analityczne zespołu Abi-Security Sp. z o.o. gwarantują Państwu profesjonalne narzędzia, które są zaawansowane technologicznie a zarazem bardzo proste w obsłudze.

Atutami Abi-Security Sp. z o.o. są:

·         indywidualne podejście do zleceniodawcy,
·         merytoryczna wiedza naszych analityków,
·         sprawność naszych programistów,
·         komunikatywność naszych wdrożeniowców.

Wdrażając systemy zarządzania w oparciu o normy ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000 oraz rozwiązania CRM mamy na względzie nie tylko dostarczenie niezwykle praktycznych narzędzi, ale także kreowanie strategii i filozofii działania przedsiębiorstwa, gdzie stały kontakt i zadowolenie Klientów jest kluczową wartością.

W 2011 roku z sukcesem zakończyliśmy projekt „Audytor wewnętrzny ISO – nowy zawód, nowe perspektywy” w ramach Działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie Poddziałania 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.


 
O nas
Wdrażanie systemów
Szkolenia
Audity
Oprogramowanie dla firm
Usługi dla szkół
Outsourcing IT
Projekty Unijne