ABI-Security sp. z o.o.
O nasWdrażanie systemówSzkoleniaAudityOprogramowanie dla firmUsługi dla szkółProjekty Unijne
Outsourcing IT

 

Outsourcing informatyczny w skrócie Outsourcing IT to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych, które taniej i efektywniej zrealizują szereg zadań IT niż robiłoby się to we własnym zakresie. Outsourcing usług informatycznych to prace związane z bieżącą administracją sprzętowych i programowych zasobów informatycznych w celu zwiększenia skuteczności i efektywności z prowadzonej działalności. Główne argumenty przemawiające za outsourcingiem to: redukcja kosztów, dostęp do specjalistycznej wiedzy, oszczędność czasu i zasobów ludzkich co doceniają szczególnie małe i średnie firmy.

Współpraca z firmą outsourcingową ma charakter biznesowy. Firma nie ma urlopów, nie chodzi na zwolnienia lekarskie. Wiedza firmy jest zawsze większa, niż wiedza pojedynczego pracownika.

ABI-Security sp. z o.o. zajmuje się administracją i utrzymaniem infrastruktury informatycznej i aplikacji. Doradzamy, jak obniżać nakłady związane z ich eksploatacją i rozwojem.

Outsourcing informatyczny może dotyczyć zarówno pełnej obsługi lub procesów, co pomaga optymalnie organizować obsługę procesów biznesowych z ukierunkowaniem na zwiększenie efektywności biznesu oraz wzrost konkurencyjności względem konkurencji. W praktyce lepiej jest się firmie skupić na swojej działalności, zwiększyć wydajność, a informatykę powierzyć firmie informatycznej posiadającej doświadczenie i specjalistów.

Nasza obsługa jest realizowana na czas. SLA zdefiniuje terminy, a metodologia ITIL sposób realizacji usług i wsparcia użytkowników.

 


 
O nas
Wdrażanie systemów
Szkolenia
Audity
Oprogramowanie dla firm
Usługi dla szkół
Outsourcing IT
Projekty Unijne